ACTS Service Machine

Elektroninė prekyba
Ryšių technikos naujienos 1998 m. Nr. 4 Šiame straipsnyje pateikiama trumpa elektroninės prekybos apžvalga. Aptariama elektroninės prekybos (E-prekybos) prigimtis, nagrinėjamos jos sritys ir galima įtaka bei pateikiama keletas pavyzdžių. Pagaliau suformuluoti svarbiausieji iki šiol neišspręsti klausimai ir nurodomos organizacijos, atsakingos už tų klausimų sprendimą.

Kompiuterinė telefonija
Žinybinė (privati) automatinė telefono stotis PABX (Private Automatic Branch Exchange), faksas, "Internetas", intranetas, personalinis kompiuteris ir telefonas yra svarbiausi verslui reikalingi įrenginiai, todėl nėra nieko keisto, jog ir jų vartotojai, ir gamintojai ieško vis geresnių būdų eksploatavimo kaštams sumažinti ir našumui padidinti. Tam labai padeda pastaraisiais metais išryškėję pokyčiai, vedantys link visiško telekomunikacijų ir kompiuterių tinklų susiliejimo.

MO ­ saugus atminties standartas
Jau keletą metų pasaulis žavisi naujais optinės atminties įrenginiais. Pilasi ir pilasi žinios apie naujus ir perspektyvius optinių CD-R, CD-RW, DWD-R ir DVD-RAM atminties įrenginius. O rinkoje kartais galima rasti atmintines, kurių parametrai žymiai pranašesni už naujųjų standartų kūrėjų pažadus.

1998 m. Nr. 4 turinys


El. p.: info@elektronika.lt